ГРАД НИШОБАВЕШТЕЊАОПШТИНА НИШКА БАЊАСВЕ ВЕСТИ

За Светог Илију повећан број аутобуских полазака према Нишкој Бањи

AM PRESS

Због празника ,,Св. Илија“ када се очекује већи број путника на аутобуским линијама према Нишкој Бањи, ЈП Дирекција за јавни превоз града Ниша увешће додатна возила на линији 1 Миново насеље – Нишка бања.

Додатна возила ће у понедељак 2. августа, бити уведена на делу трасе од Трга краља Александра до Нишке Бање.

Аутобуси ће на поменутој траси саобраћати у интервалу од 8 до 10 минута у периоду од 16:30 до 01:00 сат иза поноћи. Последњи полазак из Нишке бање је у 01:05 сати, саопштило је Дирекција за јавни превоз Града Ниша

МОЖДА ВАС ЗАНИМА

ПОЖАР У ПОРОДИЧНОЈ КУЋИ У НИШУ: ВАТРОГАСЦИ И ПОЛИЦИЈА НА ТЕРЕНУ

AM

ПИКНИШ У НИШКОЈ ТВРЂАВИ: ДАН У ПРИРОДИ, МУЗИКА, ЈОГА И САДРЖАЈИ ЗА ЦЕЛУ ПОРОДИЦУ

AM

ВИШЕ НОВЦА ЗА ЧИСТИЈИ ГРАД: „МЕДИАНА“ ПЛАНИРА АНГАЖОВАЊЕ ЈОШ 100 РАДНИКА

AM