ГРАД НИШСВЕ ВЕСТИХРОНИКА

УХАПШЕН ВОЗАЧ КОЈИ ЈЕ УСМРТИО ПЕШАКА УЈАГОДИН МАЛИ У НИШУ

AM PRESS

Припадници Министарства унутрашњих послова у Нишу, по налогу Вишег јавног тужилаштва, извршили су хапшење Б. Н. (1946) из околине овог града због постојања основа сумње да је извршио тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.
Према саопштењу, Б. Н. се сумњичи да је , управљајући аутомобилом марке “БМW”, на пешачком прелазу на раскрсници Булевара Николе Тесле и Пантелејске улице, ударио шездесетогодишњег пешака. Несрећни пешак је превезен у Универзитетско-клинички центар Ниш где је од задобијених повреда преминуо.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен вишем јавном тужиоцу у Нишу ради даљег поступка.

МОЖДА ВАС ЗАНИМА

Положени венци на спомен плочи јунацима са Кошара ВИДЕО

AM

Код цркве Светог Марка чија звона све врем звоне и Храма Светог Саве, мањи инциденти током Европрајда (ВИДЕО)

AM

ПЕНЗИОНЕРИ МОГУ 10 ДАНА БЕСПЛАТНО У БАЊУ , пријава до 31. маја