ПОЛИТИКАГРАД НИШСВЕ ВЕСТИ

ВУЧИЋ НАЈАВИО НОВЕ ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА НИШ: ДРЖАВА ПРИПРЕМА ДОДАТНУ ПОДРШКУ ГРАДУ

AM PRESS

Председник Србије Александар Вучић најавио је да грађане Ниша ускоро очекују нове добре вести, поручивши да држава разматра додатне мере подршке развоју града.

У ексклузивном интервјуу за Ниш ТВ, Вучић је рекао да се у Београду припремају нови кораци који би требало да допринесу даљем развоју Ниша, додајући да ће јавност ускоро бити упозната са детаљима.

– Дале ће ускоро имати добре вести да саопшти. Ми још нешто гледамо у Београду како да му помогнемо, па ће и градоначелник Драгослав Павловић и Милан Лазаревић имати неке нове добре вести за Нишлије – изјавио је Вучић.

Председник није прецизирао на које се пројекте или мере односе најављене активности, али је истакао да држава наставља да улаже у развој Ниша и да се разматрају нове иницијативе које би ускоро могле да буду представљене јавности.

Најава долази у периоду када се у Нишу реализује више инфраструктурних, здравствених и развојних пројеката, а очекује се да нове мере додатно допринесу унапређењу услова за живот и даљем развоју града.

МОЖДА ВАС ЗАНИМА

„КОНВЕРГЕНЦИЈЕ ЗВЕЗДА“ У САЛОНУ 77: ЛЕНА ЈОВАНОВИЋ СПАЈА СВЕТЛОСТ, АРХИТЕКТУРУ И ТИШИНУ

AM

САОБРАЋАЈНА НЕЗГОДА У ЦЕНТРУ НИША: СУДАРИЛИ СЕ АУТОБУСИ, АУТОМОБИЛ И МОТОЦИКЛ

AM

УХАПШЕНА ЖЕНА ЗБОГ СУМЊЕ ДА ЈЕ У КПЗ НИШ УНЕЛА 760 ТАБЛЕТА И АМФЕТАМИН

AM