Такмичење у беседништву у организацији Филозофског факултета

У организацији Филозофског факултета у Нишу и департмана за комуникологију и новинарство данас је било организовано такмичење у беседништву за све средњошколце из Србије. Новчане награде било су обезбеђене за прва три места.

ТАКМИЧЕЊЕ У БЕСЕДНИШТВУ У ОРГАНИЗАЦИЈИ ФИЛОЗОФСКОГ ФАКУЛТЕТА 2

,,Разлог због кога сам одлучила да се пријавим на ово такмичење јесте што се бавим глумом и писањем и волим да говорим, сматрам да у част Светог Саве нашег учитеља треба да дамо свима до знања шта је он учинио за нас и да ништа ово без њега неби било ни образовања ни људи какви су данас” навела је Кеснија Димитријевић победница такмичења.


Ово је први пут да Филозофски факултет Ниш организује такмичење ово типа, а све то да би што више средњошколцима приближили речи и дела највећег српског просветитеља.

Related posts

КОШАРКА У КОЛИЦИМА ПОНОВО У НИШУ: СРБИЈА И РУМУНИЈА ИГРАЈУ У ХАЛИ „ЧАИР“

ОД СУТРА ЗАТВОРЕН ДЕО ЗЕТСКЕ УЛИЦЕ: МЕЊАЈУ СЕ ТРАСЕ АУТОБУСА

МИНИСТАРКА ЖАРИЋ КОВАЧЕВИЋ ПОСЕТИЛА КАНЦЕЛАРИЈУ КАБИНЕТА ПРЕДСЕДНИКА ВЛАДЕ У НИШУ