Окружни штаб: Опрез и поштовање мера надлежних

Окружни штаб за ванредне ситуације у Нишу је управо завршио седницу. Ванредно стање изискује строго поштовање свих донетих препорука и мера како бисмо спречили ширење вируса.

“Све градске општине Ниса и локалне самоуправе Нишавског управног округа имаце кол центре за отклањање свих недоумица грађана и пружање помоћи свима којима је потребна.

Дисциплина нас самих према себи, фамилији, комшијама и колегама је најважнија”, поручила је начелница Сотировски.

ОКРУЖНИ ШТАБ: ОПРЕЗ И ПОШТОВАЊЕ МЕРА НАДЛЕЖНИХ 2

Related posts

КОШАРКА У КОЛИЦИМА ПОНОВО У НИШУ: СРБИЈА И РУМУНИЈА ИГРАЈУ У ХАЛИ „ЧАИР“

ОД СУТРА ЗАТВОРЕН ДЕО ЗЕТСКЕ УЛИЦЕ: МЕЊАЈУ СЕ ТРАСЕ АУТОБУСА

МИНИСТАРКА ЖАРИЋ КОВАЧЕВИЋ ПОСЕТИЛА КАНЦЕЛАРИЈУ КАБИНЕТА ПРЕДСЕДНИКА ВЛАДЕ У НИШУ